biurowiec 8 widok

> O-nas

Sale konferencyjne i biura do wynajęcia w Krakowie

Spółdzielnia Handlowo – Usługowa „KŁOS” istnieje na rynku już od 1990 roku. Jesteśmy wpisaną do KRS Spółdzielnią posiadającą osobowość prawną – działalność prowadzimy w oparciu o prawo spółdzielcze i własny statut. Zrzeszamy obecnie 18 członków. Wśród naszych udziałowców są osoby prawne, w większości Gminne Spółdzielnie z województwa małopolskiego. Spółdzielnia reprezentowana jest przez Zarząd, a prace Zarządu kontroluje Rada Nadzorcza. Celem naszej działalności jest prowadzenie działalności gospodarczej w interesie udziałowców.

Magazyny do wynajęcia – Brzezie

Jesteśmy właścicielami 10-piętrowego biurowca w centrum Krakowa, przy ul. Szlak 65. Nasza siedziba znajduje się na IV piętrze, a pozostałe powierzchnie biurowe są do wynajęcia. W Krakowie posiadamy jeszcze nieruchomości przy ul. Zbożowej 3, ul. Składowej 2 oraz przy ul. Powstania Listopadowego 63, nieopodal Portu Lotniczego Kraków-Balice. Posiadamy bazę magazynową usytuowaną na terenie o powierzchni blisko 6 ha w Brzeziu koło Zabierzowa.

Wynajem powierzchni biurowych

Zajmujemy się dzierżawą i wynajmem powierzchni biurowych w Krakowie. W naszej ofercie znajdą Państwo również sale konferencyjne w centrum Krakowa oraz powierzchnie magazynowe do wynajęcia. Prowadzimy również magazyn czasowego składowania.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać wszystkim stawianym wymaganiom. Jesteśmy otwarci i elastyczni w podejściu do potrzeb Klienta. Zapraszamy do współpracy!

Nasi klienci