biurowiec 8 widok

> O-nas

Sale konferencyjne i biura do wynajęcia – Kraków Krowodrza

Spółdzielnia Handlowo – Usługowa „KŁOS” istnieje na rynku już od 1990 roku. Jesteśmy wpisaną do KRS Spółdzielnią posiadającą osobowość prawną – działalność prowadzimy w oparciu o prawo spółdzielcze i własny statut. Zrzeszamy obecnie 18 członków. Wśród naszych udziałowców są osoby prawne, w większości Gminne Spółdzielnie z województwa małopolskiego. Spółdzielnia reprezentowana jest przez Zarząd, a prace Zarządu kontroluje Rada Nadzorcza. Celem naszego działania jest prowadzenie działalności gospodarczej w interesie udziałowców, a główną osią oferowanych usług są sale konferencyjne i biura do wynajęcia w centrum Krakowa.

Biura i magazyny do wynajęcia – Brzezie oraz Kraków

Jesteśmy właścicielami 10-piętrowego biurowca w centrum Krakowa, przy ul. Szlak 65. Nasza siedziba znajduje się na IV piętrze, a pozostałe powierzchnie biurowe oferujemy na wynajem. W Krakowie posiadamy jeszcze nieruchomości przy ul. Zbożowej 3ul. Składowej 2 oraz przy ul. Powstania Listopadowego 63, nieopodal Portu Lotniczego Kraków-Balice. Posiadamy też rozległe powierzchnie magazynowe i biura na wynajem usytuowane na terenie o powierzchni blisko 6 ha w Brzeziu koło Zabierzowa.

Wynajem powierzchni biurowych w Krakowie

Posiadamy rozlegle i komfortowe powierzchnie biurowe do wynajęcia w krakowskim centrum oraz sale szkoleniowe i konferencyjne o różnej powierzchni. Dysponujemy halami magazynowymi do wynajęcia w Krakowie oraz Brzeziach. Prowadzimy również magazyn czasowego składowania.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać jego wszystkim wymaganiom i potrzebom. Jesteśmy otwarci i elastyczni. Zapraszamy do współpracy!

Nasi klienci