biuro do wynajęcia w Krakowie

> Biura

Biura do wynajęcia – Kraków Krowodrza

W naszej ofercie znajdą Państwo biura na wynajem w bardzo dobrym standardzie, już od powierzchni 12m2. Szeroka oferta sprawia, że jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby małych, średnich, ale też dużych przedsiębiorstw. Oferujemy biura do wynajęcia w kilku dogodnych lokalizacjach w centrum Krakowa i w Brzeziu.

Wynajem powierzchni biurowych w Krakowie oferujemy na bardzo preferencyjnych zasadach. Cena wynajmu obejmuje zużycie mediów oraz wszystkie inne niezbędne opłaty, w tym sprzątanie czy dozór ochroniarski. Dzięki różnorodności naszych biur do wynajęcia nasi Klienci mogą dopasować ich wielkość i parametry do swoich potrzeb.

Biura na wynajem – Kraków centrum

Największymi powierzchniami o znakomitej różnorodności dysponujemy w naszym 10-piętrowym budynku przy ul. Szlak 65. Dzięki położeniu przy Dworcu Głównym i Politechnice Krakowskiej znajdujące się w nim biura do wynajęcia charakteryzuje doskonała dostępność, zarówno dla przedsiębiorców z każdej części Krakowa, jak i spoza miasta. W budynku znajdują się też sale konferencyjne i szkoleniowe o różnych rozmiarach i możliwości dowolnej adaptacji.

Mniejsze powierzchnie biurowe do wynajęcia w centrum Krakowa ulokowane są nieopodal, w dzielnicy Kraków Krowodrza, przy ul. Zbożowej 3 i Składowej 2. Dysponujemy również biurami do wynajęcia w Brzeziu k. Zabierzowa, na terenie, na którym znajdują się również magazyny do wynajęcia. Nasza szeroka oferta dostosowana jest do różnorodnych potrzeb Klientów. Zapraszamy do współpracy, a także do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą.

Nasi klienci